Polski Klub Lotów Dalekodystansowych
   
 
   
 
 



Uwaga
W dniu 22.12.2018 o godz 19.00 na Sali Wiejskiej w Lubieszowie  (k. Nowej Soli) odbędzie się zakończenie sezonu i rozdanie nagród za sezon 2018.
Zapraszamy członków klubu i zwycięzców z lotu MINDEN.
Swoje przybycie prosimy zgłaszać pod nr tel. 606 341 205.

MINDEN 2018


Wszystkie informacje znajdują się w zakładce MINDEN


Bruksela


Nowa Sól - Otwarcie zegarów z lotu  Le Havr oraz Bruksela -  (Poniedziałek) 30.07.2018 r. godzina 18:00 punkt ODRA Nowa Sól

Otwarcie zegarów z lotu Bruksela - Brzeg Dolny (Poniedziałek) 30.07.2018 r. godzina 18:00





ZGŁOSZONE GOŁĘBIE Z LOTU BRUKSELA

 

1

Jacek Herbut

PL-092-16-6961

06:31

Zgorzelec

2

Ryszard Kolasa

PL-084-14-4907

07:00

Mieszkowice

3

Ryszard Kolasa

PL-084-16-3925

08:06

Mieszkowice

4

Jacek Herbut

PL-092-16-6966

09:00

Zgorzelec

5

Bogdan Solski

PL-084-16-3586

09:17

Mieszkowice

6

Jacek Herbut

PL-092-14-465

09:26

Zgorzelec

7

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2537

09:56

Świdnica

8

R.A.M. Paruch

PL-0333-15-909

10:01

Świdnica

9

Bogdan Solski

PL-084-15-10106

10:06

Mieszkowice

10

Jacek Herbut

PL-092-16-6903

10:12

Zgorzelec

11

Jacek Herbut

PL-092-15-1214

10:23

Zgorzelec

12

Tomasz Pytlik

PL-0346-17-12630

10:23

Brzeg Dolny

13

Ł&Z Przybylak

PL-0413-14-2622

10:24

Daniszyn

14

Bogdan Solski

PL-084-15-10185

10:30

Mieszkowice

15

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2608

10:31

Świdnica

16

Ł&Z Przybylak

PL-0413-13-10590

10:50

Daniszyn

17

Robert Pietryka

PL-0393-16-5032

10:55

Środa Śląska

18

Bogdan Solski

PL-084-14-4879

11:03

Mieszkowice

19

Robert Pietryka

PL-0393-16-2878

11:12

Środa Śląska

20

Ł&Z Przybylak

PL-0413-16-733

11:24

Daniszyn

21

Bogdan Solski

PL-081-15-5418

11:31

Mieszkowice

22

Robert Pietryka

PL-0393-16-314

11:32

Środa Śląska

23

Tomasz Pytlik

PL-0346-17-12644

11:37

Brzeg Dolny

24

R.A.M. Paruch

PL-0333-14-10:09

10:44

Świdnica

25

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2506

10:54

Świdnica

26

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2502

10:58

Świdnica

27

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2620

11:11

Świdnica

28

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2585

11:26

Świdnica

29

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2613

11:38

Świdnica

30

R.A.M. Paruch

PL-0333-15-875

12:06

Świdnica

31

Ł&Z Przybylak

PL-0413-15-8423

12:06

Daniszyn

32

Tomasz Pytlik

PL-0346-16-1059

12:31

Brzeg Dolny

33

Robert Pietryka

PL-0393-14-210

12:39

Środa Śląska

34

Robert Pietryka

PL-0393-16-351

13:05

Środa Śląska

35

Wiesław Łukomski

PL-0217-14-4252

12:32

Świebodzin

36

Wiesław Łukomski

PL-0470-14-11136

12:44

Świebodzin

37

Wiesław Łukomski

PL-0217-14-4263

13:30

Świebodzin

38

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2406

13:02

Świdnica

39

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2642

1427

Świdnica

40

Ł&Z Przybylak

PL-0413-13-10533

14:30

Daniszyn

41

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2621

14:36

Świdnica

41

Maciej Mazur

PL-0459-17-5135

14:56

Brzeg Dolny

42

R.A.M. Paruch

PL-0333-16-2520

15:37

Świdnica

43

Maciej Mazur

PL-0393-13-7231

15:46

Brzeg Dolny

44

Robert Pietryka

PL-0393-15-7727

15:56

Środa Śląska

45

Robert Pietryka

PL-0393-15-7702

17:02

Środa Śląska

Zgłoszenia gołębi z lotu Bruksela proszę przesyłać sms-em na 
nr 606483595.
Kolejność  przylotu podana będzie na stronie około południa.



Jacek Herbut (Zgorzelec)   zgłosił gołębia PL-091-16-6961 o godz. 6.31

Koszowanie na lot Bruksela odbędzie się w Bystrzycy Dolnej (Świdnica)
na boisku piłkarskim w dniu 26 lipca 2018 r. o godzinie 19.00.



Le HAVRE


Przylot pierwszych gołębi należy zgłosić  na nr 539 333 785 lub 606 341 205.
Gołębie zostały wypuszczone o gdz. 8.00

Zgłoszone gołębie

LP.

Imię Nazwisko

Nr Gołębia

Czas Przylotu

Miejscowość

1.                   

Boś Sławomir

PL-0106-14-12340

11.33

Nowa Sól

2.                   

 Bogdan Solski

PL-084-14-4804

 12.14

Mieszkowice

3.                   

 Bogdan Solski

 PL-084-15-10106

 12.32

 Mieszkowice

4.                   

Paruch RAM

 PL-0313-16-2608

 14.13

 Świdnica

5.                   

 Paruch RAM



 PL-0313-15-875

 14.15

 Świdnica

6.                   

 Tamasz Pytlik

PL-0346-15-11425 

 14.29

 Brzeg Dolny

7.                   

  Bogdan Solski

 PL-084-16-3593

 15.09

 Mieszkowice

8.                   

  Bogdan Solski

 PL-084-15-5140

 15.11

 Mieszkowice

9.                   

 Tomasz Pytlik


 PL-0346-17-12658

 17.48

 Brzeg Dolny

10.               

 Ryszard Kolasa

 PL-084-15-9954

 17.55

 Mieszkowice

11.               

Jacek Herbut

 PL-092-12-6176

18.00

 Zgorzelec

12.               

 Bogdan Solski

 PL-084-14-4879

 17.44

 Mieszkowice

13.               

 Jacek Herbut

 PL-092-15-1208

 18.56

 Zgorzelec

3 Dzień

14.               

Ryszard Kolasa

 PL-084-14-5418

 7.28

 Mieszkowice

15.               

 Bogdan Solski

 PL-081-15-5418

10.40

 Mieszkowice

16.               

 Jacek Herbut

PL-092-12-6171

 19.49

 Zgorzelec

4 dzień

17.               

 Tomasz Pytlik

 PL-0346-16-1059

 05.19

 Brzeg Dolny

18.               

 Jacek Herbut

PL-092-13-10414

8.07

  Zgorzelec

19.               

 Jacek Herbut

 PL-092-13-8065

 9.13

 Zgorzelec

20.               

 Bogdan Solski

 PL-084-15-10186

 13.00

 Mieszkowice

21.               

 Henryk Gąsiorek

 PL-0100-11-9635

 13.57

 Przygodzice

22.               

Bogdan Solski

PL-084-14-4821

17.08

Mieszkowice

23.               

Tomasz Pytlik

PL-0346-16-1027

18.55

Brzeg Dolny

24.               

Bogdan Solski

PL-084-15-10154

19.36

Mieszkowice

25.               

Łukasz Zenon Przybylak

 PL0413-13-10575

 20.04

 Daniszyn

5 dzień

26.               

Tomek Nowak

PL-0367-10-13326

5.29

Świebodzin

27.               

Grzegorz Witecki

PL-06-14-9034 

 6.26

 Warszawa

28.               

Bogdan Solski

PL-084-15-10128

11.05

Mieszkowice

29.               

Bogdan Solski

PL-084-15-10185

15.38

Mieszkowice

30.               

Mateusz Grochowicki

 PL-0101-12-1509

 16.05

Chocz 

31

Wiesław Łukomski

 PL-0367-14-9112

 16.36

Świebodzin 

32

Mateusz Grochowicki

 PL-0101-12-1549

 17.55

Chocz 

33

Zbigniew Janborski

 PL-0125-10-16633

 17.53

 Chocz

34

 Robert Sadowski

 PL-0346-11-7507

 18.23

 Brzeg Dolny

35

 Maciej Mazur

 PL-0346-16-918

 8.25

 Brzeg Dolny

36

 Maciej Mazur

 PL-0167-13-17345

 12.20

 Brzeg Dolny

37

 Jacek Żytkiewicz

PL-0367-15-5689

 7.55

Brzeg Dolny

38

 Robert Pietryka

PL-0393-15-7759

 8.58

 Brzeg Dolny

39

 Robert Sadowski

PL-0346-14-5037

 10.05

 Brzeg Dolny

40


41

Łukasz Zenon Przybylak

Paruch RAM

 PL-0413-15-8423


PL-0333-15-874

 11.18


11.08

 Daniszyn


Daniszyn



BRUKSELA -zapisy na lot

Dla wszystkich członków klubu, których Okręgi nie uczestniczą w lotach  zorganizowaliśmy możliwość wzięcia udziału w tym prestiżowym locie.
Chętni proszeni są o zgłaszanie ilości gołębi do kol. Tomka Pytlika pod nr tel. 606 483  595.
Termin zgłoszeń mija 24.06.2018 r
Koszt uczestnictwa: 13 zł 
(8 zł transport, 5 zł nagrody).


OSTENDA
Gołębie wystartowały o godz.6:00
Przylot pierwszych gołębi należy zgłosić poprzez sms. na nr 539 333 785


Lista zgłoszonych gołębi z lotu

LP.

Imię Nazwisko

Nr Gołębia

Czas Przylotu

Miejscowość

1.                   

Bogdan Solski

PL-084-15-10184

5.04

Mieszkowice

2.                   

Bogdan Solski

PL-08-414-4804

5.37

Mieszkowice

3.                   

Bogdan Solski

PL-084-16-3593

6.24

Mieszkowice

4.                   

Bogdan Solski

PL-084-15-10106

6.29

Mieszkowice

5.                   

Tomasz Nowak

PL-0284-15-7619

5.26

Świebodzin

6.                   

Alfred Malinowski

PL-0368-15-6221

6.52

Nowa Sól

7.                   

Tomasz  Pytlik

PL-0346-17-12658

6.53

Brzeg Dolny

8.                   

Bogdan Solski

PL-081-15-5418

7.21

Mieszkowice

9.                   

Jan  Dorota Benedykt

PL-0346-12-1100

7.26

Brzeg Dolny

10.               

Jan  Dorota Benedykt

PL-0346-15-5095

7.46

Brzeg Dolny

11.               

Roman Cichy

PL-0393-14-4209

7.52

Brzeg Dolny

12.               

Jan Dorota Benedykt

PL-0346-15-5175

8.18

Brzeg Dolny

13.               

Tomasz Nowak

PL-0284-7611

8.14

Świebodzin

14.               

Roman Cichy

PL-0393-12-7781

8.17

Brzeg Dolny

15.               

Jan Dorota Benedykt

PL-0346-15-5175

8.18

Brzeg Dolny

16.               

Alfred Malinowski

PL-0368-16-6207

8.20

Zielona Góra

17.               

Paruch R.A.M

PL-0333-15-838

9.01

Świdnica

18.               

Tomasz  Pytlik

PL-0346-16-1027

9.06

Brzeg Dolny

19.               

Ryszard Kolasa

PL-084-14-4945

9.06

Mieszkowice

20.               

Tomasz  Pytlik

PL-0346-15-11476

9.32

Brzeg Dolny

21.               

Sławomir Boś

PL-0362-15-2015

9.33

Nowa Sól

22.               

Alfred Malinowski

PL-0368-15-6236

9.39

Nowa Sól

23.               

Tomasz  Pytlik

PL-0346-15-11425

9.48

Brzeg Dolny

24.               

Tomasz  Pytlik

PL-0346-16-1059

10.02

Brzeg Dolny

25.               

Tomasz Pytlik

PL-0346-16-1011

10.24

Brzeg Dony

26.               

Jacek Herbut

PL-092-12-6176

10.55

Zgorzelec

27.               

Alfred Malinowski

PL-0365-16-3164

10.12

Zielona Góra

28.               

Paruch R.A.M

PL-0333-15-944

11.15

Świdnica

29.               

Bogdan Solski

PL-084-15-10185

11.08

Mieszkowice

30.               

Jacek Herbut

PL-092-16-6940

11.20

Zgorzelec

31.               

Jacek Herbut

PL-092-15-1243

11.20

Zgorzelec

32.               

Edward Kopaczyński

PL-0362-15-2426

11.00

Nowa Sól

33.               

Edward Kopaczyński

PL-0362-16-55

11.10

Nowa Sól

34.               

Roman Cichy

PL-0393-14-42082

11.14

Brzeg Dolny

35.               

Wiesław Łukomski

PL-0367-16-1481

12.04

Świebodzin

36.               

Boś Sławomir

PL-0362-16-736

11.17

Nowa Sól

37.               

Piotr Kluka

PL-0346-14-5436

11.32

Brzeg Dolny




WILNO

Otwarcie zegarów z lotu Wilno w piątek przed wkładaniem gołębi na lot Ostenda.

Start gołębi nastąpił o 4.45 w locie bierze udział 77 hodowców oraz 567 gołębi.

Lot odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Nowa Sól pani Izabeli Bojko.