Polski Klub Lotów Dalekodystansowych
   
 
   
 
 



MISTRZOSTWA KLUBU 2012

Mistrzostwo 3/10

Mistrzostwo 2/5

Mistrzostwo olimpijskie


Lotniki Klubu po 6 locie



--------------------------------------------------------------------------------------------

Lot 6  LONDYN

Lista międzynarodowa

-------------------------------------------------------------------------------------------

Lot 5 PARYŻ- lista konkursowa klubowa

Lotniki Klubu po 5 locie

-------------------------------------------------------------------------------------------

Lot 4 LE MANS- lista konkursowa klubowa

Lotniki Klubu po 4 locie

Wyniki strefy 4

Lot 4 LEMANS- lista międzynarodowa strefa 4

-------------------------------------------------------------------------------------------

Lot 3 OUXERRE- lista konkursowa klubowa

Lotniki Klubu po 3 locie

Wyniki strefy 3

Lot 3 OUXERRE- lista międzynarodowa strefa 4

WAW-Pokal - Gruppe 3


Wyniki strefy 4

Lot 3 OUXERRE- lista międzynarodowa strefa 4

WAW-Pokal - Gruppe 4


WAW-Pokal - Gruppe 4

Pos RV Ver lfd Name Preise As-Punkte km
1. NO 12 007 Höhle, Gerhard 4 207,75 2876
2. NO 17 048 Chlopek, Jadwiga 4 189,30 2868
3. NO 17 050 Janicki, Jan 4 126,12 2826
4. NO 17 056 Zytkiewicz, Jacek 3 165,42 2132
5. NO 17 055 Pietrzak, Bogdan 3 156,80 2132
6. NO 12 002 Klotz, Albert 3 145,10 2174
7. NO 17 039 Dybizbanski, Mariusz 3 134,03 2090
8. NO 17 059 Dymitrowski,Jer Mac. 3 121,95 2132
9. NO 17 004 Ziomek, Norbert 3 34,73 2124
10. NO 17 001 Henkel, Robert 2 172,08 1396
11. NO 12 001 Lenz, Heinz 2 158,23 1404
12. NO 22 101 Olsson, Rune 2 145,00 1404
13. NO 17 046 Bialasik, Roman 2 125,56 1396
14. NO 17 053 Holy, Leslaw 2 48,61 1472
15. NO 17 047 Bos, Slawomir 1 100,00 694
16. NO 19 002 Sekula, Pawel 1 83,75 702
17. NO 19 001 D%u0155browski, Piotr 1 73,75 702
18. NO 19 003 Jedrek, MKS 1 62,50 702
19. NO 17 073 Wojcik, Wieslaw 1 53,75 702
20. NO 17 010 Szczerbak, Boleslaw 1 53,33 694
21. NO 22 102 Kronkvist, Kjell 1 45,00 702
22. NO 17 070 Gawron, Henryk 1 36,25 702
23. NO 22 104 Barabas, Stefan 1 30,00 702
24. NO 12 003 Klotz, Manfred 1 29,17 736
25. NO 19 004 Wdowiak, Jan 1 23,75 702
26. NO 17 007 Domagála, Mateusz 1 15,00 702

Lot 2 PARYŻ - lista konkursowa narodowa

Lotniki Klubu

Wyniki strefy 4

Lot 3 PARYŻ- lista międzynarodowa strefa 4

WAW-Pokal - Gruppe 4

Pos

RV

Ver

lfd

Name

Preise

As-Punkte

km

1.

NO

12

007

Höhle, Gerhard

4

207,75

2876

2.

NO

17

048

Chlopek, Jadwiga

3

164,86

2174

3.

NO

17

056

Zytkiewicz, Jacek

3

161,53

2174

4.

NO

12

002

Klotz, Albert

3

145,10

2174

5.

NO

12

001

Lenz, Heinz

2

158,23

1404

6.

NO

17

055

Pietrzak, Bogdan

2

153,33

1438

7.

NO

22

101

Olsson, Rune

2

145,00

1404

8.

NO

17

059

Dymitrowski,Jer Mac.

2

73,06

1438

9.

NO

17

053

Holy, Leslaw

2

48,61

1472

10.

NO

17

004

Ziomek, Norbert

2

14,03

1438

11.

NO

17

050

Janicki, Jan

2

10,56

1438

12.

NO

19

002

Sekula, Pawel

1

83,75

702

13.

NO

17

039

Dybizbanski, Mariusz

1

80,00

702

14.

NO

17

001

Henkel, Robert

1

78,75

702

15.

NO

17

046

Bialasik, Roman

1

77,50

702

16.

NO

19

001

D%u0155browski, Piotr

1

73,75

702

17.

NO

19

003

Jedrek, MKS

1

62,50

702

18.

NO

17

047

Bos, Slawomir

1

55,00

702

19.

NO

17

073

Wojcik, Wieslaw

1

53,75

702

20.

NO

22

102

Kronkvist, Kjell

1

45,00

702

21.

NO

17

070

Gawron, Henryk

1

36,25

702

22.

NO

22

104

Barabas, Stefan

1

30,00

702

23.

NO

12

003

Klotz, Manfred

1

29,17

736

24.

NO

19

004

Wdowiak, Jan

1

23,75

702

25.

NO

17

007

Domagála, Mateusz

1

15,00

702

 



   Lot 1 EPERNAY - lista konkursowa narodowa

 

Wyniki międzynarodowe strefa 4

WAW-Pokal - Gruppe 4

Pos

RV

Ver

lfd

Name

Preise

As-Punkte

km

1.

NO

17

055

Pietrzak, Bogdan

2

118,05

1472

2.

NO

12

007

Höhle, Gerhard

2

111,11

1472

3.

NO

17

048

Chlopek, Jadwiga

2

75,00

1472

4.

NO

12

002

Klotz, Albert

2

69,15

1472

5.

NO

17

056

Zytkiewicz, Jacek

2

65,28

1472

6.

NO

17

053

Holy, Leslaw

2

48,61

1472

7.

NO

12

001

Lenz, Heinz

1

88,30

736

8.

NO

17

046

Bialasik, Roman

1

45,83

736

9.

NO

17

004

Ziomek, Norbert

1

41,67

736

10.

NO

17

059

Dymitrowski,Jer Mac.

1

30,56

736

11.

NO

12

003

Klotz, Manfred

1

29,17

736

12.

NO

17

050

Janicki, Jan

1

5,56

736

Więcej informacji zamieszczone jest na stronie http://www.taubenboerse.de/listen/m_606_231299003.htm




 

 
Pogoda




Partnerzy

















 © www.mojahodowla.net 


 L