Polski Klub Lotów Dalekodystansowych
   
 
   
 
 



Le HAVRE

Przylot pierwszych gołębi należy zgłosić  na nr 539 333 785 lub 606 341 205.
Gołębie zostały wypuszczone o gdz. 8.00

Zgłoszone gołębie

LP.

Imię Nazwisko

Nr Gołębia

Czas Przylotu

Miejscowość

1.                   

Boś Sławomir

PL-0106-14-12340

11.33

Nowa Sól

2.                   

 Bogdan Solski

PL-084-14-4804

 12.14

Mieszkowice

3.                   

 Bogdan Solski

 PL-084-15-10106

 12.32

 Mieszkowice

4.                   

Paruch RAM

 PL-0313-16-2608

 14.13

 Świdnica

5.                   

 Paruch RAM

 PL-0313-15-875

 14.15

 Świdnica

6.                   

 Tamasz Pytlik

PL-0346-15-11425 

 14.29

 Brzeg Dolny

7.                   

  Bogdan Solski

 PL-084-16-3593

 15.09

 Mieszkowice

8.                   

  Bogdan Solski

 PL-084-15-5140

 15.11

 Mieszkowice

9.                   

 Tomasz Pytlik


 PL-0346-17-12658

 17.48

 Brzeg Dolny

10.               

 Ryszard Kolasa

 PL-084-15-9954

 17.55

 Mieszkowice

11.               

Jacek Herbut

 PL-092-12-6176

18.00

 Zgorzelec

12.               

 Bogdan Solski

 PL-084-14-4879

 17.44

 Mieszkowice

13.               

 Jacek Herbut

 PL-092-15-1208

 18.56

 Zgorzelec

3 Dzień

14.               

Ryszard Kolasa

 PL-084-14-5418

 7.28

 Mieszkowice

15.               

 Bogdan Solski

 PL-081-15-5418

10.40

 Mieszkowice

16.               

 Jacek Herbut

PL-092-12-6171

 19.49

 Zgorzelec

4 dzień

17.               

 Tomasz Pytlik

 PL-0346-16-1059

 05.19

 Brzeg Dolny

18.               

 Jacek Herbut

PL-092-13-10414

8.07

  Zgorzelec

19.               

 Jacek Herbut

 PL-092-13-8065

 9.13

 Zgorzelec

20.               

 Bogdan Solski

 PL-084-15-10186

 13.00

 Mieszkowice

21.               

 Henryk Gąsiorek

 PL-0100-11-9635

 13.57

 Przygodzice

22.               

Bogdan Solski

PL-084-14-4821

17.08

Mieszkowice

23.               

Tomasz Pytlik

PL-0346-16-1027

18.55

Brzeg Dolny

24.               

Bogdan Solski

PL-084-15-10154

19.36

Mieszkowice

25.               

Łukasz Zenon Przybylak

 PL0413-13-10575

 20.04

 Daniszyn

5 dzień

26.               

Tomek Nowak

PL-0367-10-13326

5.29

Świebodzin

27.               

Grzegorz Witecki

PL-06-14-9034 

 6.26

 Warszawa

28.               

Bogdan Solski

PL-084-15-10128

11.05

Mieszkowice

29.               

Bogdan Solski

PL-084-15-10185

15.38

Mieszkowice

30.               

Mateusz Grochowicki

 PL-0101-12-1509

 16.05

Chocz 

31

Wiesław Łukomski

 PL-0367-14-9112

 16.36

Świebodzin 

32

Mateusz Grochowicki

 PL-0101-12-1549

 17.55

Chocz 

33

Zbigniew Janborski

 PL-0125-10-16633

 17.53

 Chocz

34

 Robert Sadowski

 PL-0346-11-7507

 18.23

 Brzeg Dolny

35

 Maciej Mazur

 PL-0346-16-918

 8.25

 Brzeg Dolny

36

 Maciej Mazur

 PL-0167-13-17345

 12.20

 Brzeg Dolny

37

 

 

 

 

38

 

 

 

 

39

 

 

 

 

40

 

 

 

 



BRUKSELA -zapisy na lot

Dla wszystkich członków klubu, których Okręgi nie uczestniczą w lotach  zorganizowaliśmy możliwość wzięcia udziału w tym prestiżowym locie.
Chętni proszeni są o zgłaszanie ilości gołębi do kol. Tomka Pytlika pod nr tel. 606 483  595.
Termin zgłoszeń mija 24.06.2018 r
Koszt uczestnictwa: 13 zł 
(8 zł transport, 5 zł nagrody).


OSTENDA
Gołębie wystartowały o godz.6:00
Przylot pierwszych gołębi należy zgłosić poprzez sms. na nr 539 333 785


Lista zgłoszonych gołębi z lotu

LP.

Imię Nazwisko

Nr Gołębia

Czas Przylotu

Miejscowość

1.                   

Bogdan Solski

PL-084-15-10184

5.04

Mieszkowice

2.                   

Bogdan Solski

PL-08-414-4804

5.37

Mieszkowice

3.                   

Bogdan Solski

PL-084-16-3593

6.24

Mieszkowice

4.                   

Bogdan Solski

PL-084-15-10106

6.29

Mieszkowice

5.                   

Tomasz Nowak

PL-0284-15-7619

5.26

Świebodzin

6.                   

Alfred Malinowski

PL-0368-15-6221

6.52

Nowa Sól

7.                   

Tomasz  Pytlik

PL-0346-17-12658

6.53

Brzeg Dolny

8.                   

Bogdan Solski

PL-081-15-5418

7.21

Mieszkowice

9.                   

Jan  Dorota Benedykt

PL-0346-12-1100

7.26

Brzeg Dolny

10.               

Jan  Dorota Benedykt

PL-0346-15-5095

7.46

Brzeg Dolny

11.               

Roman Cichy

PL-0393-14-4209

7.52

Brzeg Dolny

12.               

Jan Dorota Benedykt

PL-0346-15-5175

8.18

Brzeg Dolny

13.               

Tomasz Nowak

PL-0284-7611

8.14

Świebodzin

14.               

Roman Cichy

PL-0393-12-7781

8.17

Brzeg Dolny

15.               

Jan Dorota Benedykt

PL-0346-15-5175

8.18

Brzeg Dolny

16.               

Alfred Malinowski

PL-0368-16-6207

8.20

Zielona Góra

17.               

Paruch R.A.M

PL-0333-15-838

9.01

Świdnica

18.               

Tomasz  Pytlik

PL-0346-16-1027

9.06

Brzeg Dolny

19.               

Ryszard Kolasa

PL-084-14-4945

9.06

Mieszkowice

20.               

Tomasz  Pytlik