Polski Klub Lotów Dalekodystansowych
   
 
   
 
 



rozdanie nagród

Wszystkich zwycięzców lotów dalekodystansowych oraz nagrodzonych za lot MINDEN zapraszamy na rozdanie nagród w dniu 17.12.2016 r o godz. 18.00 do "Nadodrzańskiego Dworu%u201D w Nowej Soli przy Alei Wolności 8.  

Prosimy do dnia 10.12.2016 o potwierdzenie przybycia na numer tel.

- 606 483 595

- 606 341 205 po godz. 16.00



 





Loty gołębi młodych

LOT MINDEN

W zakładce Minden ukazała się wstępna lista konkursowa.

Lista jest przed weryfikacją.


Start gołębi: godz. 8.00
Ilośc gołębi biorąca udział w locie: 2332 szt.
Ilość hodowców biorących udział w locie: 177
Ilość drużyn:107
Warunki pogodowe w miejscu wypuszczenia
Temperatura: 13 °C
prędkość wiatru: 13 km/h
kierunek wiatru: 160 °
ciśnienie atmosferyczne: 1019 mb
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 77%
zachmurzenie: 0%
widoczność: 6 km
wschód słońca: 07:16
zachód słońca: 19:15





Uwaga!

Firmy   

ufundowały 3 nagrody rzeczowe po 250 zł każda dla:
- najlepszej drużyny z lotu dla strefy pow. 600 km
- najszybszego gołębia ze strefy pow. 600 km
- gołębia z najdalszym kilometrażem, który zdobył konkurs







W tym roku klub organizuje loty gołębi młodych. Na razie loty są organizowane na punkcie wkładań w Brzegu Dolnym.
W przyszłym roku planujemy organizować loty również w innych punktach wkładaniowych.
Listy konkursowe znajdują się w zakładce LOTY

OSTENDA

OSTENDA  - 06.08.2016

Start gołębi godz. 7.00.

Pierwsze zgłoszone gołębie.

Lp

Imię Nazwisko

Nr gołębia

Czas Przylotu

Miejscowość

1.             

 Sławomir Boś

PL-0362-15-2117

16.49

 Nowa Sól

2.             

 Kopaczyński/Debert

 PL-0362-13-505

 16.54

 Nowa Sól

3.             

  Kopaczyński/Debert

 Pl-0362-15-2472

 16.54

 Nowa Sól

4.             

  Kopaczyński/Debert

 PL-0362-14-6096

 16.57

 Nowa Sól

5.             

 Kopaczyński/Debert

 Pl-11-532444

 16.58

 Nowa Sól

6.             

 Kopaczyński/Debert

 PL-0362-14-3584

 16.59

 Nowa Sól

7.             

 Kopaczyński/Debert

 Pl-0362-14-6180

 17.00

 Nowa Sól

8.             

 Kopaczyński/Debert

 PL-0362-15-2495

 17.00

 Nowa Sól

9.             

 Balczewski Zbigniew

 PL-0362-14-172

 17.01

 Nowa Sól

10.          

 Ficner Przemysław Andrzej

 Pl-0206-14-1921

 17.06

 Nowa Sól

11.          

 Kopaczyński/Debert

 Pl-0362-12-7874

 17.07

 Nowa Sól

12.          

 Ficner Przemysław Andrzej

 PL-0206-14-1989

 17.09

 Nowa Sól

13.          

 Balczewski Zbigniew

 PL-0362-11-1070

 17.12

 Nowa Sól

14.          

 Irzyk/Raba

 PL-0395-13-879

 17.47

 Lubin

15.          

 Konaszyk Stefan

 PL-0395-14-4070

 17.57

 Lubin

 


PARYŻ

Data wypuszczenia gołębi: 23.07.2016 r.

Godzina wypuszczenia gołębi: 12:00

Współrzędne geograficzne: 02°50'00.0" E - 48°36'26.0" N

Ilość gołębi z całej Polski: 5691 szt.

Z uwagi na małą ilość gołębi, które powróciły otwarcie zegarów nastąpi w terminie późniejszym. Termin otwarcia poda Okręg Kielce.  Termin ten niezwłocznie zamieścimy na naszej stronie.



Pierwszy zgłoszony gołąb - Pawła Świstaka
 




Sławomir Boś zgłosił drugiego gołębia

 





Jacek Herbut zgłosił 2 gołębie: trzeciego i szóstego



 



Stanisława Rak zgłosił pierwszego gołębia na południu Polski (Wadowice) - PL-029-12-1608

Lp.

Imię Nazwisko

Nr Gołebia

Czas

Miejscowość

1.                   

Paweł Piotr Świstak

PL-0333-12-2064

16.18

Sobótka

2.                   

Sławomir Boś

PL-0106-14-12340

16.53

Nowa Sól

3.                   

Jacek Herbut

PL-092-12-6171

17.18

Zgorzelec

4.                   

Bogdan Solski

PL-084-14-4850

17.48

Mieszkowice

5.                   

Przybylak Zenon Łukasz

PL-0413-09-888

18.11

Krotoszyn

6.                   

 Jacek Herbut

 PL-092-13-8065

 19.26

 Zgorzelec

7.                   

 Bogdan Solski

 PL-084-14-6398

 18.49

 Mieszkowice

8.                   

 Zbigniew Mil

 PL-0346-11-8503

 19.38

 Brzeg Dolny

9.                   

 Andrzej Smoliński

 PL-0346-12-11077

 20.19

 Brzeg Dolny

10.               

 Stefan Konaszyk

 PL-0395-13-1343

 6.50

 Lubin

11.               

 Grzegorz Orczyk

 PL-084-14-3970

 7.02

 Świebodzin

12.               

 Jan Ciomek

 PL-0219-13-4118

 7.05

 Góra

13.               

 Bogdan Solski

 PL-084-13-574

 8.01

 Chojna

14.               

Łukasz Zenon Przybylak

 PL-0413-10-8770

 8.40

 Krotoszyn

15.               

 Bogdan Solski

 PL-084-13-504

 8.51

 Chojna

16.               

 Bylica Góral

 PL-0330-13-3419

 9.26

 Jaworzyna Śl.

17.               

 Bogdan Solski

 PL-081-09-7018

 9.43

 Chojna

18.               

 Tomasz Pytlik

 PL-0346-15-11425

 9.57

 Brzeg Dolny

19.               

 Sławomir Boś

PL-0362-12-8174

 10.02

 Nowa Sól

20.               

 Mirosław Bator

PL-0368-11-5761

 10.28

 Nowa Sól

21.               

 Lesław Ungurian

 PL-0248-13-970

 11.18

 Sobótka

22.               

Paweł Gajderowicz

PL-0335-13-5167

 11.26

 Sobótka

23.               

 Jacek Herbut

 PL-092-12-6176

 12.56

 Zgorelec

24.               

 Łukasz Zenon Przybylak

 PL-0413-12-16271

 13.08

 Krotoszyn

25.               

 Stefan Konaszyk

PL-0395-11-93 

 16.41

 Lubin

26.               

Oleksy Bogdan Marcin

PL-0362-12-7911

16.51

Nowa Sól

27.               

 Łukasz Zenon Przybylak

 PL-0413-13-10600

 17.26

 Krotoszyn

28.               

 Zbigniew Mil

PL-0346-14-5903

 18.38

 Brzeg Dolny

29.               

 Tomasz Pytlik

PL-0346-09-1577

 19.46

 Brzeg Dolny

30.               

Andrzej Buczkowski

Pl-084-12-8802

20.03

Lubiszyn

31.               

 Zbigniew Balczewski

PL-0362-11-1246

 21.21

 Nowa Sól

32.               

 Jacek Herbut

 PL-092-12-6102

 7.50

 Zgorzelec

33.               

 Tomasz Pytlik

PL-0346-07-7501

 8.01

 Brzeg Dolny

34.               

 Stefan Konaszyk

 DV-04477-13-732

 7.05

 Lubin

35.               

 Wiesław Łukomski

PL-0367-09-12832

 8.51

 Świebodzin

36.               

 Paweł Ostafiński

 PL-0335-14-6544

 7.14

 Sobótka

37.               

 Marian Miłoszewski

 PL-085-13-5479

 7.49

 Kreszyce

38.               

 Artur Andrzejewski

 PL-11-500910

 9.44

 Żmigród

39.               

 Wiesław Pogwizd

 PL-087-13-534

 10.00

 Bolesławiec

40.               

 Zbigniew Balczewski

 PL-0362-13-3179

 10.46

 Nowa Sól

41.               

 Paweł Piotr Świstak

 PL-0333-13-1806

 12.17

 Sobótka

42.               

 Dawid Niziński

 BELG-2013-6232274

12.40 

 Chodzież

43.               

 Andrzej Buczkowski

 PL-11-149380

 13.14

 Lubiszyn

44.               

 Paweł Piotr Świstak

 PL-098-12-4047

 12.17

 Sobótka

45.               

 Marcin Lapacz

 PL-0270-13-4308

 15.57

 Chodzież

46.               

 Krzysztof Serafin

 PL-081-13-2103

 17.50

 Chojna

47.               

 Alfred Malinowski

 PL-0368-13-12573

 11.06

 Nowa Sól

48.               

 Józef Rosiak

 PL-0333-12-2788

 11.07

 Sobótka

49.               

 Paweł Gajderowicz

 PL-0448-12-3578

 18.19

 Sobótka

50.               

 Jacek Mądrawski

 PL-0425-10-4277

 19.40

 Chodzież


Relacja TV